Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Opinie na temat sportu w Polsce
PostNapisane: 4 sty 2011, o 14:45 

Dołączył(a): 4 sty 2011, o 14:25
Posty: 2

Offline
Witam,

Zastanawiam się, jakie są wasze opinie na temat sportu w Polsce :?: :?: :?: Nie mam tu na myśli jakiejś konkretnej dyscypliny, interesuje mnie jedynie ogólna ocena.

Pytam, bo według mnie nie jesteśmy światowym liderem, jeśli chodzi o wyniki w różnych dyscyplinach, ale można znaleźć sport, w którym odnosimy lub odnosiliśmy sukcesy na arenie światowej np. skoki narciarskie.

PS. Ja od lat jestem zapalonym kibicem koszykówki. Uważam, że ta dyscyplina w Polsce jest niedoceniana i traktowana niszowo. A szkoda, bo to świetny sport, który wymaga dużej sprawności fizycznej. Osobiście polecam mecze z udziałem najlepszych drużyn i najlepszych kibiców, czyli halę we Włocławku, Słupsku czy Zgorzelcu.

Emocje na meczach :?: :?: :?: Są bezcenne… :!: :mrgreen: .

Pozdrawiam.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Opinie na temat sportu w Polsce
PostNapisane: 20 kwi 2011, o 22:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2010, o 11:56
Posty: 12

Offline
Według mnie na chwilę obecną na ma się, czym zachwycać... :shock: Mamy kilka dyscyplin, w których jesteśmy w czołówce, lecz ogólnie oceniając sport w Polsce jest na bardzo niskim poziomie. Mało profesjonalizmu, nikłe nakłady finansowe, korupcja (np. w piłce nożnej) oraz brak odpowiednich struktur powoduje, że nie ma możliwości takiego rozwoju jak to jest w innych krajach Europy. Tam daje się warunki, dzięki którym młodzież od najmłodszych lat może trenować i rozwijać się... To w późniejszym czasie przekłada się na wyniki, jakie kraj osiąga w różnych dyscyplinach na arenie międzynarodowej.

Również jestem wielkim fanem koszykówki... Emocje na meczach jak napisałeś są bezcenneee... :D


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Opinie na temat sportu w Polsce
PostNapisane: 25 sty 2014, o 13:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2011, o 07:19
Posty: 2

Offline
Hm... Ciężko jest z tym sportem. Sugeruję jednak żeby skupić się na dyscyplinach, w których prezentujemy jakiś poziom: skoki, tenis, siatkówka.

Nie ma, co marudzić i rozczulać się nad tym jak jest źle. :oops:


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron