Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zarabianie w internecie - programy partnerskie
PostNapisane: 14 lis 2010, o 17:48 

Dołączył(a): 14 lis 2010, o 14:21
Posty: 5

Offline
Co sądzicie na temat programów partnerskich i jakie według was są najlepsze do zarabiania pieniędzy?

Moim zdaniem, gdy odpowiednio przyłożymy się do promocji programów partnerskich to są one w stanie przynieść nam całkiem interesujący pasywny dochód.

Sam ostatnio korzystam z programu partnerskiego pewnej firmy hostingowej ITL, która gwarantuje 25% od zakupionej usługi z naszego polecenia. Od razu powiem, że posiadam stronę o tematyce pokrewnej internetowi.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Programy partnerskie
PostNapisane: 14 lis 2010, o 21:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2010, o 11:12
Posty: 5
Lokalizacja: Poznań

Offline
Programy partnerskie to na pewno bardzo opłacalny sposób dla "raczkujących" stron internetowych, które pieniądze z tychże programów chcą przeznaczyć na utrzymanie serwera/całej strony www.

Patrząc w nadchodzącą przyszłość, sposób umieszczania wszelkich "reklam" (Szczególnie PPC - Pay per click), na swoich stronach internetowych także może przynieść okazałe dochody. Chodzi mi tutaj o np. Google AdSense.
Aby te dochody rzeczywiście nie były fikcyjne, no trzeba spełnić kilka warunków ale tego już tu nie będę opisywał.

Strona którą przedstawiłeś ma rzeczywiście ciekawą ofertę:
Kod:
To nie wszystko - będziesz regularnie otrzymywał 10% od każdego przedłużenia abonamentu tej usługi.


Co przy dużej liczbie "poleconych" może przynieść duże zyski.

_________________
Obrazek
Obrazek


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Programy partnerskie
PostNapisane: 18 lis 2010, o 23:38 

Dołączył(a): 14 lis 2010, o 14:21
Posty: 5

Offline
Sam uważam, że jest dobra.

Dodatkowo dla najlepszych polecających przewidują nagrodę motywacyjną w postaci kolejnych +10% zysku. Czyli razem przy owocnej współpracy możemy zarabiać aż 45% od każdej usługi zakupionej od "zdobytego" klienta.

No nic, ja w tym działam, za jakiś czas złoże raport z mojej działalności związanej z tym PP.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Programy partnerskie
PostNapisane: 19 lis 2010, o 09:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2010, o 14:18
Posty: 13
Lokalizacja: Net...

Offline
W kwestii poruszanego tematu, to moim zdaniem ciekawym rozwiązaniem na obecnym rynku reklamy są wszelkiego rodzaju platformy afiliacyjne, które pozwalają zarabiać na kliknięciach w reklamę, wypełnieniach różnego rodzaju formularzy przez użytkowników oraz uzyskiwać dochody ze sprzedaży produktów lub usług różnych reklamodawców. Jednym słowem mówiąc w jednym programie mamy dostęp do szerokiej oferty programów o różnym modelu rozliczania.

Z własnego doświadczenie nadmienię, że stawki za wykonaną akcję wahają się w granicach 20 groszy i osiągają nawet pułap 100 zł.

Bardzo poleca tą formę zarabiania, która może przynieść całkiem pokaźne zarobki.

Mieliście może jakieś doświadczenie z tego typu platformami :?: Jak je oceniacie :?: ;) ;) ;)


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Zarabianie na typowaniu wyników sportowych
PostNapisane: 4 gru 2010, o 02:19 

Dołączył(a): 14 lis 2010, o 14:21
Posty: 5

Offline
A czy próbowaliście kiedyś zarabiać na typowaniu wyników sportowych? Słyszałem, że grając odpowiednim systemem, np. System Betfair można regularnie wyciągać ponad 40% zysku z poniesionego wkładu. Czy ktoś kiedyś miał z tym styczność?


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zarabianie w internecie
PostNapisane: 7 gru 2010, o 10:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2010, o 14:18
Posty: 13
Lokalizacja: Net...

Offline
A czy ty raulq7 korzystasz z tego typu ofert gdzie dzięki systemowi, za który należy zapłacić można zarabiać? Pytam, bo mój e-mail jest masowo spamowany tego typu ofertami. Ja osobiście podchodzę do tego dosyć sceptycznie.

Jeśli byłby to ,,jakiś" sposób na zarabianie pieniędzy w internecie to nikt nie sprzedawałby takiego systemu. Prosta sprawa... Po co mam sprzedawać coś, co przynosi mi zyski. Po drugie, jeśli jest już ktoś tak łaskawy i proponuje mi zarabiający system na zakładach to niech go udostępnia zainteresowanych osobom za darmo bez opłat.

Nie ma nic za darmo... Myślę, że zarabiać na nim mogą jedynie ci, którzy proponują mi tego rodzaju systemy.

Jedyną możliwością na zarabianie w interneci są programy partnerskie, platformy afiliacyjne lub własny ebiznes jednak, aby zarabiać w taki sposób należy poświęcić dużo pracy i własnego czasu.

Takie jest moje zdanie na ten temat, ale być może się mylę i jest inaczej. ;) :D ;) :D


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zarabianie w internecie - programy partnerskie
PostNapisane: 12 lut 2011, o 13:18 

Dołączył(a): 14 lis 2010, o 14:21
Posty: 5

Offline
Szczerze powiedziawszy nie korzystam. Najpierw szczegółowo przypatruję się danemu programowi, a dopiero po ostrej selekcji podejmuję decyzję czy w niego wejść.

Ostatnio znalazłem inny ciekawy ogólno-tematyczny PP AdMobilo oferujący chwytliwy ostatnimi czasy internetowy produkt, którym są testy na poziom naszego IQ, stan naszego zdrowia itp. Do tego oferują całkiem konkretną prowizję.

Co o nim myślicie :?:


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zarabianie w internecie - programy partnerskie
PostNapisane: 3 lip 2011, o 12:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2010, o 14:18
Posty: 13
Lokalizacja: Net...

Offline
raulq7 napisał(a):
Szczerze powiedziawszy nie korzystam. Najpierw szczegółowo przypatruję się danemu programowi, a dopiero po ostrej selekcji podejmuję decyzję czy w niego wejść.

Ostatnio znalazłem inny ciekawy ogólno-tematyczny PP AdMobilo oferujący chwytliwy ostatnimi czasy internetowy produkt, którym są testy na poziom naszego IQ, stan naszego zdrowia itp. Do tego oferują całkiem konkretną prowizję.

Co o nim myślicie :?:

Rozumiem… Sam podobnie jak ty szczegółowo sprawdzam każdy program partnerski zanim podejmę z nimi współpracę. Dla mnie ważne jest to czy wywiązują się z założeń, czy terminowo dokonują wypłat oraz czy nie oszukują, bo zdarzyło mi się współpracować z kilkoma platformami gdzie zaniżano mi wypłaty poprzez anulowanie zyskownych transakcji, mimo że byłem pewien, że były poprawne. Udowodniłem im to… ;)

Jeśli chodzi o program, o którym wspomniałeś to szczerze powiedziawszy nigdy nie korzystałem, bo bazuję na czymś innym. Bardziej platformy afiliacyjne typu: Afilo, Novem, Netsales.

A ty masz jakieś profity z tych, o których wspomniałeś :?:


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zarabianie w internecie - programy partnerskie
PostNapisane: 22 sty 2014, o 21:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2011, o 20:12
Posty: 9

Offline
A może Adsense? Wiele osób korzysta. :)


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zarabianie w internecie - programy partnerskie
PostNapisane: 23 sty 2014, o 19:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2011, o 15:11
Posty: 9

Offline
Ja kiedyś jeszcze za czasów liceum zajmowałam się ankietami, wypełnianiem ich. Za każdą wypełnioną można było otrzymać o 1 zł do 20 zł. W zależności od rodzaju i długości.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron