Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dorby stomatolog
PostNapisane: 1 lip 2011, o 14:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2011, o 03:44
Posty: 15
Lokalizacja: Łódź

Offline
pompa napisał(a):
Witam,

Mam pytanie dotyczące specjalistów stomatologii. Czy może mi ktoś polecić dobrego stomatologa? To znaczy prawdziwego specjalistę.
Szukałem ostatnio w internecie różnych informacji i natrafiłem na klinikę CANDEO, prowadzoną przez dr Wiesława Hędzelka. Czy według Was ta klinika jest godna polecenia? Zależy mi na opiniach, bo jestem strasznym tchórzem, jeśli chodzi o dentystów... :?

Powinieneś zapytać wśród znajomych, poznać ich opinie, ale też samemu rozejrzeć się za dobrą przychodnią stomatologiczną w swoim mieście. A zapewniam cię, że na pewno takie są. :) To jest najlepszy sposób na to, aby trafić w ręce kogoś kompetentnego. Warto czasem nawet wyłożyć troszkę więcej pieniędzy i mieć pewność, że wszystko będzie fachowo i profesjonalnie zrobione.

A co do strachu i obaw to nie warto martwić się na zapas. Są przecież znieczulenia. To nic strasznego… Zobaczysz…

Powodzenia.

Ps. O centrum stomatologicznym CANDEO słyszałem, ale nigdy nie leczyłem u nich ząbków, więc nic konkretnego ci nie powiem na ich temat. Wiem jedynie, że są z Poznania. U mnie w Łodzi są również dobrzy specjaliści i nie miałem konieczności szukania stomatologów poza nią.[/quote]

_________________
Bad Boys


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


cron