Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dorby stomatolog
PostNapisane: 13 sie 2010, o 15:33 

Dołączył(a): 13 sie 2010, o 15:28
Posty: 1

Offline
Witam,

Mam pytanie dotyczące specjalistów stomatologii. Czy może mi ktoś polecić dobrego stomatologa? To znaczy prawdziwego specjalistę.
Szukałem ostatnio w internecie różnych informacji i natrafiłem na klinikę CANDEO, prowadzoną przez dr Wiesława Hędzelka. Czy według Was ta klinika jest godna polecenia? Zależy mi na opiniach, bo jestem strasznym tchórzem, jeśli chodzi o dentystów... :?


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dorby stomatolog
PostNapisane: 13 sie 2010, o 16:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lip 2010, o 15:13
Posty: 16
Lokalizacja: Rzeszów

Offline
Moim zdanie w żadnym wypadku nie powinieneś się bać dentysty, wszystko zależy od nastawienia. :D Myślę, że powinieneś zapytać znajomych, do jakiego dentysty chodzą i czy jest tam profesjonalna obsługa.

Powiedz mi skąd jesteś, a zapytam swojego stomatologa o klinikę, o której pisałeś lub jakąś w pobliżu twojego miejsca zamieszkania?


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dorby stomatolog
PostNapisane: 13 sie 2010, o 18:19 

Dołączył(a): 13 sie 2010, o 18:16
Posty: 1

Offline
Dobrze, że tutaj zaglądałem, bo ktoś potrzebuje mojej pomocy. ;)

Otóż kilka dni temu byłem w tej klinice i na prawdę jest godna polecenia. To nic, ze masz stracha, najważniejsze to dotrwać do momentu przyjazdu do kliniki. Później wszystko idzie z górki. Do tego profesjonalne podejście i po bólu!


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dorby stomatolog
PostNapisane: 17 sie 2010, o 15:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2010, o 16:07
Posty: 3
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Offline
grunt to psychiczne podejście - ja właśnie jestem po wizycie u stomatologa-wyrwali mi żeba-całe szczęście 8. poszło tak szybko, że sam byłem zaskoczony, że to już ...
mam swoja "zaprzyjaźnioną" panią stomatolog-tworzy bardzo miłą atmosferę w gabinecie ....
teraz są takie metody, że nie ma się czego bać-dostajesz nieczulenie i juz :)
Głowa do góry :) dentysta też człowiek ;)

_________________
Make up artist and nail designer
www.przemekjanus.pl


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dorby stomatolog
PostNapisane: 17 sie 2010, o 16:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2010, o 19:48
Posty: 24
Lokalizacja: Białystok

Offline
Zgadzam się z przemekjanus. Nie ma się, czego bać... Myślę, że całe obawy związane z wizytą u dentysty wynikają z jakichś dawnych stereotypów gdzie każdy powtarzał różnego rodzaju straszności o wizycie u dentysty. W gruncie rzeczy to normalna wizyta u,,lekarza,, który chce nam pomóc. ;) Jeśli bardzo się boisz to możesz poprosić o znieczulenie...

Co do klinki, którą podałeś to moja kuzynka była tam kiedyś i nie miała żadnych zastrzeżeń.

Pozdrawiam...


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dorby stomatolog
PostNapisane: 16 lis 2010, o 15:51 

Dołączył(a): 14 lis 2010, o 14:21
Posty: 5

Offline
Witam wszystkich

Widzę,iż poszukujecie tutaj dobrego stomatologa. Sam jeszcze niedawno miałem ten problem i wiem ile się trzeba nachodzić by takiego znaleźć. Odbyłem kilka wizyt odwiedzając kilku specjalistów w różnych klinikach - wszystkich z polecenia innych osób niestety nieskutecznie. W końcu trafiłem na klinikę enel-med ... i chyba dalej nie muszę już szukać.
Jestem co prawdo dopiero po jednej wizycie a w przyszłej perspektywie mam m.in leczenie kanałowe - ale nie obawiam się o jakość wykonywanych przez nich usług


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dorby stomatolog
PostNapisane: 1 lip 2011, o 13:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2011, o 03:44
Posty: 15
Lokalizacja: Łódź

Offline
pompa napisał(a):
Witam,

Mam pytanie dotyczące specjalistów stomatologii. Czy może mi ktoś polecić dobrego stomatologa? To znaczy prawdziwego specjalistę.
Szukałem ostatnio w internecie różnych informacji i natrafiłem na klinikę CANDEO, prowadzoną przez dr Wiesława Hędzelka. Czy według Was ta klinika jest godna polecenia? Zależy mi na opiniach, bo jestem strasznym tchórzem, jeśli chodzi o dentystów... :?

Powinieneś zapytać wśród znajomych, poznać ich opinie, ale też samemu rozejrzeć się za dobrą przychodnią stomatologiczną w swoim mieście. A zapewniam cię, że na pewno takie są. :) To jest najlepszy sposób na to, aby trafić w ręce kogoś kompetentnego. Warto czasem nawet wyłożyć troszkę więcej pieniędzy i mieć pewność, że wszystko będzie fachowo i profesjonalnie zrobione.

A co do strachu i obaw to nie warto martwić się na zapas. Są przecież znieczulenia. To nic strasznego… Zobaczysz…

Powodzenia.

Ps. O centrum stomatologicznym CANDEO słyszałem, ale nigdy nie leczyłem u nich ząbków, więc nic konkretnego ci nie powiem na ich temat. Wiem jedynie, że są z Poznania. U mnie w Łodzi są dobrzy specjaliści i nie miałem konieczności szukania stomatologów poza nią.

_________________
Bad Boys


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dorby stomatolog
PostNapisane: 23 sty 2014, o 20:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2011, o 15:11
Posty: 9

Offline
Jeśli chodzi o dobrego stomatologa to musisz zorientować się u siebie w mieście... Ja mam jednego zaufanego, ale nie wiem, z jakiego regionu kraju jesteś i czy ewentualna podróż byłaby sensowna.:)

Co do bólu to raczej jest to kwestia, która tkwi w naszej mentalności, że wizyta u stomatologa kojarzy się z jakimiś traumatycznymi przeżyciami a w gruncie rzeczy na każdy ból i problem jest metoda. :roll:

Powodzenia.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dorby stomatolog
PostNapisane: 10 lis 2014, o 21:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2011, o 14:08
Posty: 2

Offline
Może jakaś prywatna przychodnia, broń Boże w publicznej opiece zdrowotnej. :D

Poszukaj, a na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem dobrego stomatologa.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


cron